Strona główna » podręczniki i lektury » Podręczniki szkolne » Zasadnicza szkoła zawodowa » Klasa 3, przedmioty zawodowe » Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi Podręcznik do nauki zawodu

Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi Podręcznik do nauki zawodu

Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi Podręcznik do nauki zawodu

Cena detaliczna: 48,80 zł

Twoja cena: 45,40 zł

Producent: Rea

Oprawa: miękka

Numer katalogowy: 537390

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny


Koszt dostawy: Koszta Przesyłki


Fryzjerstwo wraz z poradami kosmetycznymi Podręcznik do nauki zawodu - opis

Nowoczesny podręcznik do nauczania zawodu fryzjera w szkołach, z możliwością wykorzystania w indywidualnym szkoleniu w zakładach fryzjerskich oraz na kursach dokształcających. W sposób kompleksowy omawia wszystkie zagadnienia teoretyczne i praktyczne wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu fryzjera. Pozwala przygotować adepta do egzaminu czeladniczego i usystematyzować wiedzę przed egzaminem mistrzowskim. Podręcznik wydany w bardzo atrakcyjnej formie. Jasny, czytelny wykład połączono z licznymi zdjęciami, ilustracjami i planszami ułatwiającymi zrozumienie omawianych zagadnień i zapamiętywanie treści. Podręcznik napisany jest w oparciu o standardy Unii Europejskiej i dopuszczony do użytku szkolnego do kształcenia zawodowego do nauczania przedmiotu fryzjerstwo na poziomie szkoły zawodowej. Nr dopuszczenia 20/2006.


Poleć znajomym
Nowości z kategorii : 
 
W księgarni internetowej podreczniki--szkolne.pl znajdziesz aktualnie:
56 - Jak pisać, 100 - Jak uczyć, 48 - Jak uczyć się, 67 - Dydaktyka specjalna, 761 - Lektury szkolne, 8745 - Podręczniki szkolne, 2977 - Podręczniki akademickie, 69 - Podręczniki - Pakiety.
 

Odbiór

Korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych kurierów. Dla osób z Warszawy i okolic proponujemy dogodny odbiór osobisty.


» Odbiór osobisty

Kontakt

Nasi konsultanci czekająna Twoje pytania bądź uwagi, zawsze od: poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17.


» Kontakt

Produkty

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi dostawcami książek, oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź nas.


Zakupy

Zamów wybraną książkę w 5 minut. Bez konieczności rejestracji, i zawsze bezpiecznie. Jesteśmy partnerem płatności on-line.


» Regulamin
» Twój koszyk zakupów
» Zamówienia